“www.leszek-pietrzak.pl”

KONKURS

leszekp dnia styczeń 11 2012 · Drukuj

KONKURSJest już blisko do 5000 wizyt na stronie, w związku z tym ta osoba która pierwsza wyśle maila z hasłem 5000 otrzyma płytę ,,Moja Miłość'' z dedykacją. Pozdrawiam. L.P.
Adres mailowy : leszekp14@wp.pl

Druga piosenka z czwartej płyty

leszekp dnia październik 29 2011 · Drukuj

NewsyDodaję do posłuchania drugą piosenkę z 4 płyty pod tytułem ,,Wspomnienia''.Piosenkę dedykuję wszystkim przyjaciołom ze Szczytna na Mazurach, gdzie spędziłem swoją młodość.

Nowa piosenka.

leszekp dnia lipiec 19 2011 · Drukuj

Od dziś ( bez czekania na wydanie nowej płyty) możecie słuchac nowych piosenek. Moje najnowsze dzieło to piosenka p.t. ,,Teatr lalek'' , opowiada o tym jak bardzo jesteśmy uwikłani w codzienną walkę o byt, i jak trudno znaleźc spokój. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do posłuchania w dziale moja muzyka.L.Pietrzak.

Nowych 5 piosenek do pobrania

leszekp dnia marzec 26 2011 · Drukuj

Witam.Dzisiaj dodaję 5 piosenek do pobrania. Dwie pochodzą z płyty Życie-demo, nagranej z zespołem w 2007 roku, pozostałe z płyty ,,Moja miłość''.

ŚWIĄTECZNY UPOMINEK.

leszekp dnia grudzień 21 2010 · Drukuj

Witam. W związku ze zbliżającymi się świętami w upominku dla wszystkich moich słuchaczy dokładam do pobrania pięć piosenek. Jedną z nich pt. ,, Obudź się '' polecam na zabawę sylwestrową - świetnie nadaje się do tańca. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt. L.Pietrzak.